wtorek, 18 lipca 2017

Perfumy od Apar Perfume - recenzjaI. Perfumy Apar 50 ml F123
Są to perfumy,które są zamiennikiem perfum "Hugo Boss" czyli zapach z na prawdę wysokiej półki.Buteleczka ma bardzo prosty kształt mimo tego bardzo ładnie się prezentuje i wpada w oko.Mimo swojej prostoty ma swoją elegancję.Zapach ma nutę kwiatową.Jest lekko słodki i bardzo kobiecy,taki delikatny.Co do trwałości jest ona bardzo dobra,ponieważ zapach utrzymuje się na prawdę długo.Cena za 50 ml to 29,90 zł i można je zakupić tutaj : KLIK .


II. Perfumetka Apar 20 ml F096
Odpowiednik perfum "Givenchy Amarige".Buteleczka ma bardzo fajny kształt,dobrze dopasowuje się do dłoni.Nie zajmuje dużo miejsca,można ją zabrać do torebki.Zapach jest bardzo słodki.Również ma nutę kwiatową.Jest dużo mocniejszy niż zapach,taki ciężki, F123.Zapach nie do końca mój,ale na pewno znalazł by swoich wielbicieli .Sprawdziłby się u kobiet z mocnym charakterem.Jest bardzo trwały.Można go zakupić tutaj :KLIK w cenie 14,90 zł.
 


III.Testery Apar 2,4 ml
1.F120-odpowiednik perfum "Hugo Boss".Zapach bardzo lekki i przyjemny.Ma nutę owocowo-kwiatową.Jest również bardzo kobiecy,taki harmonijny.Nadał by się na pewno na romantyczny wieczór.Utrzymuje się długo.Można go zakupić tutaj: KLIK.

2. F185-odpowiednik "Roberto Cavalli"Nuta kwiatowa,orientalna.Zapach dość mocny,bardzo słodki.Jest taki uwodzicielski,wykwintny,bardzo intrygujący.Jest niezwykły,inny niż każdy,taki wyjątkowy.Zapach bardzo trwały,utrzymuję się przez bardzo długi czas.Zakupić go można tu: KLIK.

3.F216-odpowiednik perfum "Yves Saint Laurant".Zapach kwiatowy.Dość mocny,słodki,z pazurem.Zapach również nie mój,wole jednak takie delikatne nuty.Zapraszam do kupna: KLIK.

4.F121-zastępca zapachu "Hugo Boss Orange".Zapach nieco dziwny,bardzo słodki,również kwiatowy.Nuta stworzona dla dynamicznych kobiet.Nuta jest świeża i dynamiczna.Jest również bardzo trwały.Zapraszam do kupna: KLIK

Wszystkie testery można zakupić w cenie 4,90 zł.


Wszystkie zapachy są z bardzo wysokiej półki.Każdy znajdzie odpowiednia nuta zapachową dla siebie.Zapraszam na stronę producenta,który ma bardzo duży wybór perfum o pojemności 50 ml , 20 ml oraz 2,4 ml : Aparperfume .

Polecam!!

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię ich perfumy.Zwlaczcza odpowiednik Prada Candy.

    OdpowiedzUsuń