poniedziałek, 14 lipca 2014

Odżywka do paznokci -recenzja


Informacje od producenta:
Wzmacnia cienkie paznokcie oraz regeneruje słabe i rozdwajające się. Zmniejsza łamliwość i przyspiesza ich wzrost. Obudowuje uszkodzoną płytkę paznokci uzupełniając jej ubytki. Wzmacnia strukturę i pomaga w utrzymaniu właściwego poziomu wilgoci.

Moja opinia:
Odżywka znajduje się w buteleczce o pojemności 12 ml.Ma długi pędzelek,dzięki któremu dobrze i łatwo się rozprowadza.Bardzo szybko schnie i już po chwili można nakładać kolejną warstwę.Po stosowaniu tego produktu moje paznokcie zaczęły szybciej rosnąć i mniej się rozdwajać co było moim największym problemem.Odżywka wzmocniła płytkę paznokci.Stały się mniej łamliwe.Po zastosowaniu paznokcie ładnie błyszczą.Produkt jest wydajny.Odżywka po użyciu wygląda jak zwyczajny lakier bezbarwny,ale odżywka daje nam więcej korzyści.Kosztuje 9,49 zł.Można ją kupić na stronie sklepu : KILK oraz w drogeriach. 

Zalety:
-skuteczna
-wydajna
-paznokcie ładnie błyszczą
-cena
-dostępność

Wady:
-brak!!!

Ocena:
5+/5

Zapraszam na stronę producenta: KILK !

5 komentarzy:

  1. Aga moja używa podobnej z allepaznokcie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajna odżywka ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Przydałaby mi się, przyznam się bez bicia żem nerwus jest. Obgryzalam, ale od kilku miesięcy stosuję wybielacze, bazy, lakiery odżywki i skurczybyki nie rozdwajają się już, nie zginają jak guma orbit w listkach, ale się łamią. Co już za opuszek i się cieszę to trach i piłuję wszystkie Ta recenzja mi się przydała, spróbuję tej odżywki.

    OdpowiedzUsuń