piątek, 4 kwietnia 2014

Dermosan krem półtłusty-recenzja

Dziś o produkcie,który pomógł mi z moją suchą skórą twarzy. Jest to krem Dermosan,półtłusty 40g .Informacje o produkcie:
Krem zawierający witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek nadając mu gładkość i sprężystość oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem. Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień. Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji.


Moja opinia:
Krem znajduje się w tubce 40g i jest koloru białego.Ma lekką konsystencje,bardzo ładny zapach,który utrzymuje się przez cały dzień na skórze.Delikatnie natłuszcza i bardzo dobrze nawilża.Nie wywołuje żadnych podrażnień i nie uczula.Jest bardzo wydajny.Nie jest tłusty i nawilża przez cały dzień.Łatwo dostępny,można go kupić w każdej aptece.Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.Po krótkim stosowaniu widać poprawę.Jak najbardziej polecam.

Zalety:
-cena
-skuteczność
-zapach
-dostępność
-lekka konsystencja
-zapach długo się utrzymuje
-nie uczula/nie wywołuje podrażnień
-dla każdego rodzaju skóry
-wydajny

Wady:
-brak!!!

Ocena:
5+/5

POLECAM!!!

2 komentarze: